czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Gorące tematy

  • 28 sierpnia 2019
  • wczoraj, 06:19
  • wyświetleń: 9879

Wyznaczono nowy termin wizji lokalnej na ulicy Traugutta

20 września o godzinie 8.00 rozpocznie się wizja lokalna, która ma dać odpowiedź, czy droga rowerowa przy ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach jest bezpieczna.

Ulica Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach - 14.08.2018
Ulica Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach - 14.08.2018 · fot.


Wizja lokalna odbędzie się na wniosek Stowarzyszenia Twój Samorząd. - Jesteśmy mocno zaniepokojeni częstymi, niebezpiecznymi zdarzeniami z udziałem rowerzystów na drodze rowerowej i w odpowiedzi na liczne głosy mieszkańców, postanowiliśmy poprosić o pomoc ZDP, aby przyjrzał się sprawie - informuje Twój Samorząd.

Stowarzyszenie otrzymało pozytywną odpowiedź. Pierwotnie wizja lokalna miała odbyć się 4 września, jednak Zarząd Dróg Powiatowych zmienił jej termin. Nowy wyznaczono na 20 września o godz. 8.00. Miejsce spotkania w rejonie skrzyżowania ulicy Traugutta z ulicą Św. Barbary.

- Chcielibyśmy zaprosić mieszkańców do udziału. Jesteśmy otwarci na sugestie i współpracę. Chcemy, by droga rowerowa stała się bezpieczna dla mieszkańców - dodaje Twój Samorząd.

ab / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA