czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Gorące tematy

  • 12 czerwca 2018
  • wczoraj, 13:06
  • wyświetleń: 8505

Mundial 2018! Typuj wyniki spotkań Mistrzostw Świata i zgarniaj nagrody

Konkurs:

W czwartek rozpoczęliśmy zabawę w typowanie wyników piłkarskich meczów Mistrzostw Świata 2018! Potrwa ona aż do finału, który odbędzie się 15 lipca w Moskwie. Tradycyjnie dla zwycięzców zabawy przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!

Przez ponad miesiąc na portalach pless.pl, bielsko.info, czecho.pl i tychy.info będzie trwała zabawa w typowanie wyników. Po 48 spotkaniach grupowych przyjdzie czas na rozgrywki pucharowe, aż do samego finału.

Pierwszy mecz odbył się w czwartek pomiędzy reprezentacjami Rosji i Arabii Saudyjskiej. I co ciekawe, nikt nie trafił dokładnego wyniku, czyli 5:0! Potem było już nieco lepiej i po dwóch dniach ujawniło nam się kilku faworytów. Czy utrzymają formę w naszej zabawie do samego końca? Również jesteśmy ciekawi.

Za każdy trafiony dokładny wynik będziemy przyznawać sześć punktów. Dwa punkty będą wędrowały na konto uczestnika, który poprawnie wskaże zwycięzcę lub przewidzi remis. W przypadku nietrafionego rezultatu odejmowany będzie jeden punkt. Taka sama sytuacja miała miejsce, gdy ktoś nie wytypował żadnego wyniku.

Nagrodą za pierwsze miejsce w zabawie jest telewizor LG 32 cale, za drugie nawigacja samochodowa GPS, za trzecie głośnik bluetooth JBL, za czwarte i piąte selfiestick firmy Tracer, a za miejsca od szóstego do dziesiątego książka "Krótka piłka" autorstwa Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego.Typuj wyniki - zgarnij nagrodyTyper - Mundial 2018 - nagrody

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.